Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Jak používat We-Vibe 4

Jak používat We-Vibe 4

Budete-li mít doma vibrátor We-Vibe 4 postupem času najdete mnoho možností jak ho používat, abyste dosáhli co nejintenzivnější stimulace. Pojďme si dát alespoň několik rad:

  • We-Vibe 4 má hebký a dobře klouzavý povrch, takže pravděpodobně se při jeho používání obejdete bez lubrikačního gelu. Pokud však nějaký chcete použít, volte pouze lubrikační gely na vodní bázi. Ostatní by mohly citlivý silikon poškodit.
  • Máte-li rádi erotické hrátky ve vodě, We-Vibe 4 je váš favorit. Je stoprocentně vodotěsný, takže si můžete vodních erotických hrátek užívat dle libosti.
  • We-Vibe 4 má několik vibračních programů v deseti intenzitách. Používejte je všechny. Experimentujte, různě je měňte a hledejte, v jaké fázi masturbace či pohlavního styku vám jsou konkrétní vibrace nejpříjemnější. Hledání toho největšího vzrušení, která vám může We-Vibe 4 poskytnout, vás bude jistě bavit.
  • Využívejte We-Vibe 4 jako párový vibrátor. Větší stimulaci přinese partnerovi i partnerce. Zkoušejte různé polohy. Některé umožní obzvlášť intenzivní masírování poštěváčku, ale i bodu G. Zkoumejte, které polohy budou pro vás nejvíce dráždivé.

Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © We-Vibe 4
Kontakty