Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod We-Vibe 4 se představuje

We-Vibe 4 se představuje

Vibrátory a další erotické pomůcky za posledních několik let udělaly obrovský pokrok. Vznikají neustále dokonalejší a propracovanější hračky, které vám umožní vyplnění těch nejdivočejších erotických představ. Horkou novinku na trhu je jedinečný We-Vibe 4. generace.

We-Vibe 4: Ještě více potěšení

Zajímáte-li se o moderní erotické pomůcky, konkrétně o vibrátory, jistě vaší pozornosti neunikla netradiční řada vibrátorů We-Vibe. Když se před lety dostaly na trh, v krátké době si ho oblíbily mnohé ženy po celém světě.

 

We-Vibe dokáže totiž zaujmout svým atypickým tvarem na první pohled. Nejde o vibrátor ve tvaru penisu, ale to vůbec nevadí. Jeho konstrukce je přizpůsobená tak, aby ženě přinesl co nejvíce rozkoše. Jde o malý, osm centimetrový velký předmět pěkného designu a především lákavých možností. Má mnohé funkce a hodí se na vaginální dráždění, masírování klitorisu a stimulaci bodu G. Zkusit s ním můžete i anální dráždění, i když svou konstrukcí pro něj není přímo určený.

 

Společnost We-Vibe a vývoj vibrátorů

Erotické pomůcky We-Vibe nesou název společnosti, která je vyrábí. Jde o kanadskou společnost. Založil ji roku 2003 Bruce Murison. Už brzy poté, co se dostal vibrátor We-Vibe první generace na trh, tj. roku 2008, bylo jasné, že se trefil do choutek milionů žen. Jeho výrobce to motivovalo a rozhodl se jít ještě dál. Proto se pustil do jeho vylepšování. Výsledkem byl We-Vibe 2 (2009) a později We-Vibe 3. Nyní přichází ženami, ale i páry tolik očekávaný We-Vibe 4.

V současné době se vibrátory We-Vibe prodávají na všech kontinentech ve více než 50 zemích.


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2021 © We-Vibe 4
Kontakty